Výrobky Yankee u nás v prodeji!

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aroma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli i se všemi detaily. Vůně Yankee Candles navozují výrazně příjemné pocity, které  uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem nás.

Kouzelná moc vůní

IMG_3016Yankee Candle se stala nejproslulejší značkou na trhu a zákazníci jí díky společné vašni pro vůni dopomohli i k postu značky nejprodávanější. Nabízí přes 150 vůní, jinými slovy neustále se rozšiřující, nepřekonatelnou kolekci svíček a vůní do interiérů. Portfolio zahrnuje základní řadu aroma svíček Housewarmer®, široký výběr speci{lních a sezónních vonných svíček, interiérových vůní, osvěžovačů do auta, aromalamp, svícínků a dalších doplňků.

 

JAK DŮLEŽITÝ JE KNOT

Yankee Candle má více než 200 rozdílných knotů. Každá vůně hoří jinak (lehké květinové vůně například hoří rychleji než těžké kořeněné), a proto každá potřebuje rozdílně upletený knot, aby bylo garantováno maximum hodin hoření a stejná kvalita vůně od zapálení do posledního záblesku plamínku.

2732-P-difuzer-fluffy-towels-2

JAK SE RYCHLE ZBAVIT ZBYTKŮ VOSKŮ

Přejete-li si změnit vůni, ale ve svícnu na votivní svíčky či vonné vosky máte stále zbytek vosku, stačí ho jednoduše strčit do mrazáku a on sám vypadne do dlaně.

1254044E

K ČEMU JSOU DOBRÁ VONNÁ STÉBLA

Kromě toho, že jsou dekorativní, zajistí vonná stébla na mnoho týdnů stálou a jemnou vůni. Použijte je tam, kde se pohybují domácí mazlíčci nebo děti a není tedy žádoucí hořící svíčka. Nepostradatelná jsou v koupelně a nádech čistoty dodají i ložnici či vaší meditační místnosti.

20339940057699p